REFERENCJE

fotografia ślubna białystok

 

Dawida poznaliśmy z polecenia i było to polecenie warte każdej poświęconej chwili podczas oglądania Jego portfolio. Zakochaliśmy się w ujęciach innych par i ani przez chwilę nie mieliśmy wątpliwości, że z naszym wielkim dniem będzie inaczej. Dawid ma świetne podejście do Młodej Pary, jest niesamowicie profesjonalny, a jednocześnie z łatwością wchodzi do grona najbliższych sprawiając, że nie czuje się Jego obecności – co przy zdjęciach ma ogromne znaczenie. Chcieliśmy zdjęć niestandardowych, niepozowanych – efekt w bardzo pozytywny sposób przerósł nasze oczekiwania. Przesyłkę ze zdjęciami otrzymaliśmy w formie piękniejszej niż sobie to wyobrażaliśmy, a same zdjęcia zachwyciły zarówno nas jak i całą rodzinę oraz znajomych, co podkreśla profesjonalne podejście do klienta „od A do Z”. Bardzo gorąco polecamy wszystkim i każdemu z osobna! Nie mamy wątpliwości, że wrócimy do Dawida na niejedną sesję.

Karola & Paweł


fotograf ślubny białystok

 

Na współpracę z Dawidem zdecydowaliśmy się po obejrzeniu portfolio. Niebanalne zdjęcia i przywiązanie do szczegółów ujęły nas momentalnie i wiedzieliśmy, że nie chcemy innego fotografa. Spotkaliśmy się zaledwie raz przed uroczystością, duża część współpracy przebiegała zdalnie, co jednak w żaden sposób nie odbiło się na jakości.

Dawid podchodzi do swojej pracy z profesjonalizmem, pasją i humorem. Potrafi wytworzyć sprzyjającą atmosferę, w której wszyscy czują się swobodnie. Niesamowite jest to, że jest bardzo subtelny i nie rzuca się w oczy. Uchwycił najpiękniejsze chwile z naszego ślubu, za co jesteśmy niezwykle wdzięczni. Polecamy każdemu!

Asia & Michał


 

fotograf ślubny białystok

Jeszcze nie byliśmy zaręczeni, a już nie wyobrażaliśmy sobie innego fotografa niż Dawid. Jest to bowiem magik nie z tej ziemi i sprawił, że oboje poczuliśmy się swobodnie przed obiektywem (co się chyba nigdy nie zdarzyło wcześniej). Współpraca podczas przygotowań do ślubu już od pierwszych minut była cudowna, z przyjemnością wybraliśmy się do niego również na sesję plenerową, którą zorganizował z ogromną wyobraźnią, dostosowując otoczenie do naszych charakterów i poczucia estetyki. Oba spotkania zapamiętamy do końca życia i będziemy wdzięczni Dawidowi, że chciał uczestniczyć z nami w tych wyjątkowych dla nas chwilach, a co więcej uwiecznił je w tak piękny sposób.

Alicja & Radek


fotograf ślubny białystok

Po obejrzeniu jednego reportażu zrobionego przed Dawida umówiliśmy się z Nim na spotkanie. Był pierwszym i jedynym fotografem, z którym się spotkaliśmy. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Dawida, który jest prawdziwym artystą! Naszym jedynym największym błędem było to, że nie zdecydowaliśmy się na sesję plenerową. Dawid, dziękujemy Ci pięknie, za Twój talent i każdy detal, który uchwyciłeś podczas naszego dnia, w którym tak wiele się działo.

Monika & Przemek


fotograf ślubny białystok

Dawida poznaliśmy kilka tygodni przed weselem i już wtedy wiedzieliśmy, że zaangażowanie go w fotografowanie naszego ślubu i wesela to była dobra decyzja. Doskonale uchwycił wszystkie emocje z tego dnia, mimo że na weselu nie rzucał się bardzo w oczy, co jest cenną cechą fotografa. Jego kadry są nietuzinkowe, dalekie od typowej, weselnej sztampy. Ma niewątpliwy talent i zmysł fotografa, a poza tym jest bardzo fajną osobą, z którą współpraca to czysta przyjemność. Szczerze polecamy!

Monika & Piotrek


fotograf ślubny białystok

Wystarczyła krótka rozmowa z Dawidem, podczas której wyczułam jego pasję do fotografii. Wystarczyła jedna sesja zdjęciowa jego autorstwa, bym zleciła mu całościowo „opiekę fotograficzną” nad naszą sesją narzeczeńską oraz sesją ślubną i plenerem. Jeżeli zależy Wam na fotografie z całkowicie indywidualnym podejściem do klienta (który nieraz staje się jego dobrym znajomym, jak to było w naszym przypadku), potrafiącym z każdego wydobyć piękno na zdjęciach, zachwycając każdym dopieszczonym kadrem – to polecam Dawida jak mało kogo!

Ewelina & Michał


fotograf ślubny białystok

Dawid, oglądam te zdjęcia już któryś raz z rzędu i bez wazeliniarstwa, ale REWELACJA. Naprawdę, niesamowicie oddałeś atmosferę i wszystkie emocje, które towarzyszyły tamtemu wydarzeniu. Jak je oglądam – chcę przeżyć to wszystko jeszcze raz. Autentycznie. Świetna robota, stokrotnie dziękujemy!!!

Magda & Szymon


fotograf białystok

Z Dawidem współpracowaliśmy dwukrotnie i było tak jakby spędzić miły poranek przy kawie z członkiem najbliższej rodziny. Bez niepotrzebnych ustawek, swobodnie, bezstresowo dla dziecka. Gorąco polecamy!

Basia & Grzegorz


fotograf białystok

Wysoka jakość i profesjonalizm, zapał i zaangażowanie, twórcza energia i entuzjazm. Wykonanie na najwyższym poziomie, lecz bez artystycznego zmanierowania. Co tu dużo mówić; Dawid – jesteśmy zachwyceni rezultatem! Potrafisz zatrzymać chwile. Dziękujemy za niesamowite zdjęcia z najważniejszych dla nas chwil. Będziemy Cię szczerze polecać znajomym i nieznajomym 🙂 .

Edyta & Marcin


fotograf białystok

Chcielibyśmy podziękować Panu za przepiękną pamiątkę w postaci zdjęć uwieczniających chrzest naszego synka. Doskonale uchwycił Pan najpiękniejsze  momenty tego dnia! Współpraca z Panem to sama przyjemność. Gorąco polecamy wszystkim, którzy chcą mieć piękną pamiątkę na lata.

Ania & Maciej


fotograf białystok

Dobry fotograf to taki, który potrafi zamienić banalne sytuacje w pamiątkę na całe życie i zrobić to niezauważalnie tak, aby zdjęcia były naturalne i pełne emocji, które w danej chwili towarzyszyły. I właśnie takim fotografem jest Dawid. Zdjęcia są rewelacyjne. Nawet nie mogliśmy wybrać jednego ulubionego, bo w każdym coś jest. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę!!!!

Ania & Maciek