O mnie

Dawid Chatkiewicz Fotografia

 

Hej!

Nazywam się Dawid Chatkiewicz. Z pochodzenia i z charakteru jestem Mazurem:) Od kilkunastu lat mieszkam natomiast w stolicy Podlasia. Przyjechałem na studia i zostałem z miłości:) Mam tendencje do pisania wielokrotnie złożonych zdań, których sens, jak się później okazuje, rozumiem tylko ja, także muszę się mocno pilnować pisząc tę notkę o mnie:)

Odkąd pamiętam fotografia zawsze stanowiła dla mnie dziedzinę sztuki, do której miałem słabość, choć samym jej uprawianiem zająłem się dosyć późno. Dopiero narodziny mojej córki okazały się skutecznym bodźcem do kupna profesjonalnego sprzętu. Dodatkowym argumentem było poszerzenie swoich usług w pracy jako grafik. Nigdy bym nie pomyślał, że z chwilą przyjścia na świat Tolki moje życie zmieni się tak bardzo w tylu wymiarach. Obecnie zawodowo zajmuję się tylko i wyłącznie fotografią, dzięki czemu czuję się bardzo szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.

Fotografia ślubna sprawiła, że zacząłem poznawać wiele ciekawych osób i to z najpiękniejszej strony. Często moje Pary wpuszczają mnie bardzo głęboko do swojego świata, dzięki czemu mogę lepiej zrozumieć ich uczucie i „celniej” przedstawić to na zdjęciach. Uwielbiam pracować z Parami, które podchodzą do swojej miłości w sposób bardzo otwarty i wyjątkowy. Bo przecież miłość jest wyjątkowa!

Mam nadzieję, że zapoznaliście się już z historiami, których mogłem być świadkiem. Jeżeli nie, to gorąco Was do tego zachęcam.

***

 


Wyróżnienia:

 

fotograf ślubny białystok fotograf ślubny białystok


Moje zdjęcia ukazały się na:

 

    


Zapraszam Was również na mój profil na INSTAGRAMIE